Digitální televize O2 TV

O2 TV pro televizní nadšence i sportovní fanoušky. Široká nabídka dětských programů a lukrativních balíčků

Internet Praha

Můžeme Vám nabídnout Bronzový balíček.

Budeme Vás kontaktovat a vymyslíme řešení, které Vám bude vyhovovat.

Tarify O2 TV

Internet Praha

O2 TV Bronzová

 • 62 TV kanálů
 • 27 HD kanálů
 • Sportovní stanice O2 TV Sport
 • Filmové kanály
NEJOBLÍBENĚJŠÍ
Internet Praha

O2 TV Stříbrná

 • 101 TV kanálů
 • 45 HD kanálů
 • Sportovní stanice O2 TV Sport, Fotbal a Tenis
 • Filmové kanály
 • Kanál pro dospělé
Internet Praha

O2 TV Zlatá

 • 134 TV kanálů
 • 53 HD kanálů
 • Sportovní stanice O2 TV Sport, Fotbal a Tenis
 • Všechny filmové kanály
 • Kanály pro dospělé
 • HBO OD a HBO GO

Nabídka nejen pro sportovní fanoušky

O2 TV HBO a Sport Pack

Internet Praha
1 Kč na prvních 30 dní

(pak za 299 Kč/měs.)

Okamžitá online aktivace platební kartou. Při aktivaci v době od 13. 3. 2020 do 12. 4. 2020 platí nabídka prvních 30 dní za 1 Kč, pak 299 Kč měsíčně. Jedna služba je omezena na jedno zařízení a lze ji kdykoli zrušit. V období od 13. 3. 2020 do 11. 5. 2020 zařazujeme navíc kanály: ČT 2, ČT 24, ČT :D, NickJr, Nickelodeon, NickToons, National Geographic. Více informací v Ceníku volitelných služeb. Všechny ceny jsou s DPH.

Můžeme Vám nabídnout Bronzový balíček.

Budeme Vás kontaktovat a vymyslíme řešení, které Vám bude vyhovovat.

Vylepšete si O2 TV doplňkovými balíčky

Internet Praha

Rodinné sledování

 • Sledujte O2 TV až na 3 zařízeních zároveň
 • Když máte O2 TV a chcete sledovat vysílání až na 3 obrazovkách zároveň.
PRvní měsíc zdarma
Internet Praha

Balíček Kino

 • 5 filmových kanálů včetně HBO GO a CINEMAX
 • Využijete pro O2 TV Bronzová a Stříbrná.
Internet Praha

Balíček Svět

 • 11 cizojazyčných kanálů
 • Balíček 11 cizojazyčných kanálů k tarifům O2 TV Bronzová a Stříbrná.

Aktuality

Internet Praha

Jednotná nabíječka nestačí, EU chce i vyměnitelné baterie

Jen pár týdnů po odhlasování jednotného konektoru USB-C pro mobilní zařízení se Evropská Unie chystá přednést návrh na znovuzavedení snadno vyměnitelných baterií. Důvodem je opět snaha o omezení elektronického odpadu, protože většina uživatelů dá přednost koupi nového zařízení před výměnou baterie v tom stávajícím. A není se čemu divit, servisy si účtují nemalé částky a svépomocí se do většiny smartphonů jen tak nedostanete. Odnímatelný kryt by ovšem mohl narušit žádanou odolnost zařízení proti vodě a prachu.

Internet Praha

Aplikace Microsoft Office 3v1 – Word, Excel i Powerpoint

Ačkoliv Microsoft nedávno ukončil podporu W10 Mobile, nadále se věnuje vývoji aplikací pro mobilní zařízení se systémem Android a iOS. Nově dostupná je například aplikace Microsoft Office, která slučuje nejpoužívanější nástroje pro úpravu dokumentů, a to Word, Excel a Powerpoint, práce s nimi tak bude mnohem snazší a rychlejší. Nabízí ale i vytváření PDF dokumentů, jejich podpis, čtečku QR kódů, podporu pro cloudová úložiště a plánuje její další rozšíření. Očekávanou novinkou je také antivirus Microsoft Defender.

Internet Praha

2 „skládačky“ na českém trhu, obě od Samsungu

Motorola Razr měla být prvním telefonem s ohebným displejem na českém trhu, Samsung ji však předběhl nejen modelem Galaxy Fold, ale 21. února se v Česku začalo prodávat i skládací „véčko“ Galaxy Z Flip. Jeho cena činí 38 990 Kč, a je tak levnější než jeho předchůdce, majitelé si však stejně jako u Foldu musí dávat pozor displej, který lze snadno poškrábat, nebo prašné prostředí. Není přitom tajemstvím, že nové ohebné modely chystá nejen Samsung a Huawei, ale objevil se i prototyp smartphonu s výsuvným displejem od TLC.

Internet Praha

Facebook, WhatsApp i Instagram – jak si vedou v novém roce?

Společnost Facebook úspěšně poráží konkurenci nejen prostřednictvím stejnojmenné sociální sítě, ale také svých dalších aplikací. Právě WhatsApp, jenž je poslední dobou zmiňován spíše ve spojitosti s nedokonalým zabezpečím a hackerskými útoky, překonal milník 2 miliard uživatelů. Instagram navíc boduje svými zisky, které tvořily více než čtvrtinu reklamních příjmů jeho mateřské společnosti. Ta nyní intenzivně pracuje na spuštění tmavého režimu, jež je dostupný prozatím vybranému okruhu uživatelů nebo nově v aplikaci Facebook Lite.

Internet Praha

Pamatujete si počátky českého internetu? Je to už 28 let!

Většina z nás bere internet jako samozřejmost a je zvyklá jej využívat několikrát za den, ať už k výkonu práce, studiu, zábavě nebo například kontaktu s blízkými prostřednictvím sociálních sítí. Právě 13. února 1992 se tehdejší Československo stalo 39. zemí světa připojenou k internetu. Došlo tehdy k propojení ČVÚT s rakouským uzlem v Linci, přičemž následující roky byl internet přístupný výhradně akademikům. K jeho komerčnímu využití začalo docházet po roce 1995 a od té doby nabyly možnosti internetu nevídaných rozměrů.

Internet Praha

Fotky Google ukládaly videa do cizích archivů

Únik uživatelských dat se netýká pouze sociálních sítí, postihl také oblíbenou službu Google Photos. Před několika dny sama společnost Google upozornila konkrétní uživatele, že ve dnech 21. až 25. listopadu 2019 mohlo při exportu dat prostřednictvím Google Takeout dojít k uložení cizích videí do jejich archivů a naopak. Tato chyba měla postihnout přibližně 0,01 % uživatelů, i to však může činit více než 100 000 lidí. Ačkoliv již byla odstraněna, může zapříčinit nedůvěryhodnost této služby.

Tento web používá soubory cookies, a to k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Jeho používáním s tím souhlasíte.

Souhlasím